Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

3.000 RON
Bucuresti azi, 08:50
Bucuresti 10 Mai 15:15
2.300 RON
Bucuresti azi, 10:19

Anunt inactiv

Cofetar-patiser/ajutor, My Continental.

Continental Hotels angajeaza cofetar-patiser si ajutor cofetar-patiser pentru Restaurantul Hotelului My Conti, Gara de Nord,
Caracteristici
Domeniu activitate: HORECA, turism Tip colaborare: Perioada determinata Locatie job: locatie fixa Beneficii: ab. servicii medicale, asigurare / decont transport, tichete de masa
Detalii suplimentare
Candidatul Ideal
- Experienta in domeniul cofetarie/patiserie;
- Diploma de calificare in domeniu ( pentru Cofetar-Patiser);
- Cunostinte de igiena in alimentatia publica;
- Creativitate;
- Orientare catre client;
- Persoana ordonata, energica, cu spirit de echipa.
- Bune abilitati de organizare si de prioritizare a activitatilor;
- Atitudine pozitiva, amabilitate;
- Dornic sa invete lucruri noi, atitudine proactiva;
- Inalt nivel de responsabilitate.

Descrierea jobului
- Realizeaza preparate de cofetarie/patiserie care sa satisfaca cerintele consumatorilor in conformitate cu
standardele de calitate impuse;
- Verifica calitatea preparatelor inainte de a le oferi spre servire;
- Asigura implementarea si mentinerea standardelor de pastrare si depozitare a produselor si preparatelor
alimentare cu respectarea normelor igienico-sanitare in vigoare.

Beneficii:

Tichete de masa ;
Decont transport;
Abonament medical.
914 vizualizari Bucuresti, Sector 1, 10 Mai 12:30